ניקיון לאחר הצפה בדירה

הצפה בדירה הינה אירוע קשה ומלחיץ, הגורם נזקים משמעותיים הן לרכוש והן לבריאות דיירי הדירה. מעבר לטיפול בנזקי המים עצמם, חיוני לבצע ניקיון יסודי ומקצועי לאחר ההצפה, על מנת למנוע התפתחות עובש, חיידקים ופטריות העלולים להזיק לבריאות.

שירותי ניקיון לאחר הצפה: הגדרה ותיאור

שירותי ניקיון לאחר הצפה כוללים מגוון פעולות חיוניות לשיקום הדירה לאחר אירוע הצפה. פעולות אלו מבוצעות על ידי צוותים מקצועיים ומיומנים, תוך שימוש בציוד מתקדם וחומרי ניקוי ייעודיים. עיקר השירותים כולל:

  • שאיבת מים: בשלב הראשוני, שאיבת כלל המים העומדים מהדירה באמצעות משאבות ייעודיות בדרך כלל מבוצע על ידי אינסטלטור או אמצעים ידניים, כגון דליים וספוגים.
  • ייבוש: לאחר השלמת שאיבת המים, מתבצע ייבוש יסודי של כל המשטחים הרטובים. ייבוש זה נעשה באמצעות מאווררים, מייבשי אוויר ואף תנורים (בהשגחה).
  • ניקוי בוץ ולכלוך: לאחר ייבוש המשטחים, מתבצע ניקוי יסודי של כל הלכלוך, הבוץ והשאריות שהצטברו כתוצאה מההצפה. ניקוי זה נעשה באמצעות מטליות לחות, חומרי ניקוי ייעודיים ואף מכונות קרצוף מקצועיות.
  • חיטוי: שלב חיוני זה נועד למנוע התפתחות מזהמים ביולוגיים, כגון חיידקים, פטריות ועובש, העלולים להזיק לבריאות. החיטוי מתבצע באמצעות חומרי חיטוי ייעודיים המותאמים לסוג המשטחים ולטיב הלכלוך.
  • טיפול בריהוט: ריהוט רטוב עלול להיפגע קשות כתוצאה מהצפה. צוות מקצועי יבצע הערכת מצב של הריהוט, יטפל בפריטים הניתנים לתיקון ויסייע בהחלפת פריטים שניזוקו ללא תקנה.
  • פינוי פסולת: לאחר השלמת עבודות הניקיון, פינוי כל פסולת הבניין שנוצרה כתוצאה מההצפה באופן מסודר ואחראי.

חשיבות הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים

מומלץ להזמין שירותי ניקיון לאחר הצפה בהקדם האפשרי, על מנת למזער את הנזקים לרכוש ולמנוע סכנות בריאותיות. צוות מקצועי ומיומן יבצע את עבודות הניקיון בצורה יסודית ויעילה, תוך שימוש בידע ובניסיון נרחבים בתחום.

בחירת חברת ניקיון אמינה ומקצועית

בחירת חברת ניקיון אמינה ומקצועית חיונית להצלחת תהליך השיקום לאחר הצפה. יש לוודא כי החברה מחזיקה ברישיון עסק מתאים, בביטוח אחריות מקצועית ובהתמחות מוכחת בביצוע עבודות ניקיון לאחר הצפות. כמו כן, מומלץ לבחון המלצות מלקוחות קודמים ולקבל הצעות מחיר מכמה חברות שונות.

טיפים נוספים להתמודדות עם הצפה בדירה

  • תיעוד נזקי ההצפה: מומלץ לצלם ולתעד את כלל נזקי ההצפה לפני תחילת עבודות הניקיון. תיעוד זה עשוי לסייע בהגשת תביעה לחברת הביטוח.
  • שמירת קבלות: חשוב לשמור את כל קבלות וחשבוניות בגין עבודות הניקיון, שכן ייתכן שתוכלו לקבל החזר כספי מחברת הביטוח.
  • איוורור הדירה: לאחר ההצפה, יש לוודא שהדירה מאווררת היטב.
חייגו  050-8090-056
או השאירו פרטים בטופס!
Picture of חברת ניקיון מהיר
חברת ניקיון מהיר

אנו חברת ניקיון ותיקה בעלי ניסיון של מעל 20 שנה עם אלפי לקוחות מרוצים!
מספקים שירותי ניקיון יסודיים ומהירים עם צוות מנקים מקצועי, שירות הוגן ומחירים מעולים!

זמינות מיידית
מנקים יסודיים
מחירים נוחים
20 שנות ניסיון
אתם ממליצים:
יהודית מרציאנו
יהודית מרציאנו
קרא עוד
"אין לי מילים! הזמנתי בעבר הרבה בעלי מקצוע אבל פה הרגשתי שפגשתי משפחה. היה חיבור טוב, הם ניקו בצורה מדהימה, אין פינה שפספסו. מעל ומעבר!"
ורד דמרי
ורד דמרי
קרא עוד
"אני מאוד מרוצה. היה מאוד נחמד והקשיב לכל הבקשות שלי, היה מאוד מקצועי ועשה גם דברים נוספים בלי שביקשתי ולא חשבתי עליהם. הצוות שלו תקתקו עבודה מהר, ממליצה"
אשר סמוכיאן
אשר סמוכיאן
קרא עוד
"היה ממש אחלה! הוא עבד בעצמו והגיע עם עוד פועל, ניקו את הדירה במרץ, דאגו להשאיר אותה מצוחצחת לשביעות רצוני ועשו עבודה איכותית וטובה, הייתי מרוצה."
דוד בוזגלו
דוד בוזגלו
קרא עוד
"הוא היה מצוין, הגיע בזמן, עשה עבודה טובה, מקצועית ואני מרוצה מהשירות."
אסף זגורי
אסף זגורי
קרא עוד
"היה מעולה! הסביר מראש מה הוא מתכנן לנקות, עמד בלו"ז והיה אדיב וקשוב"
הקודם
הבא
שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ